چه زمانی آماده شدن برای کنکور را شروع کنیم؟

دورانی نیست که بتونیم از شروعِ کم و ذره ذره صحبت کنیم.دورانی نیست که بخواهیم بگیم از الآن باید کم کم شروع کنین تا بتونین ساعت مطالعتون رو افزایش بدین.


درسته که برای شروع باید کم کم پیش رفت تا زمین نخوریم و دست از کار نکشیم ولی الآن وقتِ این نیست که کم کم شروع کنیم
وقتی برنامه باشه،وقتی نظم باشه و هدف مشخص باشه حتی کسی هم که تا الآن نتونسته ساعت مطالعه خوبی داشته باشه میتونه روزانه با 10 ساعت هم شورع کنه چون میدونه که برای رسیدن به هدف باید اینکار رو بکنه و وقتِ زیادی نداره و باید هرچه که در توان داره بذاره تا بتونه تلاش خودش رو به مرحله ای برسونه که لایق این باشه که به هدفش برسه.
باید منطقی باشین و الآن درست فک کنین.

باید شروع کنید!

باید شروع کنین،دیگه حرف از اینکه الآن شروع کنم دیر نیست و اینا گذشته
کسانی که این حرفو میزنن سعی کنن به جایی اینکه همش به این فکر کنن که دیر نیست؟باید شروع کنن.باید تصمیم رو همین الآن بگیرن.وقتش الآنه نه یک ساعت دیگه نه چند روزِ دیگه نه عید و نه…
همین الآن تصمیمت رو بگیر و شروع کن.از هر امکاناتی هم که میتونی استفاده کنه و در این راه هرچی میتونی هزینه کن و قید خیلی از چیزا رو بزن.زمانِ خیلی زیادی نیست که بخوای دست دست کنی و اون قدر هم طول نمیکشه که فکر کنی همه چیز رو با کنار گذاشتنشون از دست میدی.
چیزی هم نیست که بگیم نمیشه الآن دیره،چون بارها و بارها شده که رتبه های برتری رو دیدیم و داشتیم که تونستن توی همین زمان کم هم خودشون رو به جمع رتبه های برتر برسونن و خیلی ها رو از صحنه خارج کنن.حتی کسانی که خیلی بیشتر از این ها تلاش کردن ولی شاید تلاششون هدفمند نبوده.

اسکرول به بالا