شروع و اجرای درست هر برنامه

اگر شروع به برنامه ریزی می‌کنیم و کاری رو شروع می کنیم بهتره با همه وجود وارد اون بشیم و به بهترین شکل ممکن اون کار رو انجام بدیم.
خیلی ها واردِ یه کاری که میشن اولش خیلی با انگیزه ان و این انگیزه رو هم خیلی خوب نشون میدن و میخوان بگن که ما در این کار بهترینیم.ولی وقتی وارد کار میشن حتی اگه اولشم هم خوب باشن بعد از یه مدت انگیزه اولیه رو ندارن و خیلی زود جا میزنن.
این شاید یکی از زشت ترین حرکاتی باشه که هر شخص میتونه انجام بده چرا که خودش و وقتش رو داره صرف اون کار میکنه و از انجامش و به نتیجه رسیدنش یک نتیجه ای رو مد نظر داره که ممکنه حتی آینده ی اون رو رقم بزنه،و این وقت گذاشتن فقط داره عمرش رو تلف میکنه چرا که اون رو قبول کرده و قیدِ خیلی از مسائل رو زده و فکر و ذهنِ خودش و اطرافیانش رو درگیر اون کرده که این یعنی نه تنها داره از وقتِ خودش میزنه بلکه داره از وقتِ عزیزانش هم میزنه تا بتونه کاری رو که انتخاب کرده و واردش شده رو به پایان برسونه.
در این بین خیلی ها هستن که علاوه بر اینکه کار رو به خوبی انحام نمیدن حتی باز برمیگردن سرِ جایِ اول خودشون و هرچی به پشتِ سرشون نگاه میکنن میبینن هیچ تغییری نداشتن و دارن شاید حتی بدتر از پیش هم ادامه میدن و این یعنی دیگه خیلی بدتر از بد.
در مورد کارهایی که میخواین انجام بدین فکر کنین،برنامه داشته باشین،منظم باشین و محکم پیش برین و از هیچ چیزی نترسین چرا که شمایین که میتونین اون کار رو به خطِ پایان برسونین نه کَسِ دیگه ای غیر از شما.

اسکرول به بالا